Jaki system płatności warto rozważyć podczas prowadzenia sklepu internetowego?

Zaczynając prowadzić w internecie jakąkolwiek witrynę, która będzie miała na celu sprzedawanie jakiegoś produktu, powinieneś na samym początku pomyśleć także o systemie płatności. W dzisiejszych czasach jest to bardzo rozwinięte i ważne jest, byś na swojej stronie proponował bardzo dużo możliwości, dla wygody Twoich klientów.

Najłatwiejszym sposobem żeby to wszystko w łatwy sposób zainstalować na swojej stronie i nie martwić się o szybkość płatności czy bezpieczeństwo, jest używanie systemu płatności Dotpay. Jest on dostępny właściwie dla każdego, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
Konfiguracja systemu płatności Dotpay jest banalnie prosta i dostarcza wyłącznie same korzyści. System ten współpracuje z większością popularnych systemów sprzedaży internetowej.

Zarówno płatności Twoich klientów, jak i Twój dostęp do wszystkich danych powiązanych z płatnościami będzie bardzo łatwy i intuicyjny. Wszystkie szczegóły płatności, dokładne statystyki, statusy i prowizje będą na Ciebie czekać w wygodnym panelu administracyjnym.

Co proponuje Dotpay?

Dotpay proponuje gotowe moduły i systemy do popularnych sklepów i platform sprzedażowych. Jeśli jednak to nie jest dla ciebie wystarczające, w panelu administracyjnym, masz też dokładne instrukcje obsługi dotyczące wielu czynności jakie możesz wykonać właśnie w tym systemie. W przypadku problemów technicznych, dostępna jest także pomoc techniczna która udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania czy pomoże w wielu kwestiach. Prócz bezpieczeństwa i funkcjonalności, system płatności Dotpay ma jeszcze jedną dużą zaletę, a mianowicie cenę za użytkowanie. W Dotpay nie płacimy żadnych abonamentów – rozliczenie za usługi jest na podstawie prowizji. Dzięki temu zabiegowi płacimy o wiele mniej niż u konkurencji, za tak samo pełnione usługi. Jest to bardzo wygodna opcja, szczególnie dla małych sklepów internetowych i innych witryn które pośredniczą w sprzedaży, a także dla osób prywatnych.

Dotpay dobrze zadba o Twoich klientów i sprawi, że będą chcieli wrócić ponownie. Dzięki raportom będziesz mógł sprawdzić, jakie płatności i kiedy używają najczęściej i na ich podstawie wdrażać nowe promocje i oferty. To idealne narzędzie jeśli chcesz zarządzać dobrze działającym i solidnym systemem w którym obie strony będą zadowolone.

płatności dla sklepów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here