Odpowiednie zabezpieczenie danych osobowych jest obowiązkiem firm. Podobnie niszczenie dokumentów, które są już do niczego niepotrzebne. Żeby wypełnić zalecenia Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości niszczarki do dokumentów. Markowe urządzenia można znaleźć w sklepie Segato.pl.

Przy wyborze niszczarki należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim zaś to, ile w biurze jest osób, które będą korzystać z takiego urządzenia. Na tej podstawie trzeba wybrać niszczarkę o wydajności pasującej do potrzeb konkretnego biura. Są bowiem modele, które przeznaczone są dla małych firm, jak i potężne urządzenia dla wielkich korporacji. Najlepsze produkowane są przez firmy, które prezentujemy poniżej, a których modele znajdują się w ofercie Segato.pl.

Niszczarki marki Fellowes

Te urządzenia to mercedesy wśród niszczarek. Produkty marki Fellowes uznaje się za jedne z najmocniejszych na rynku. Przykładowo, model Fellowes 425 Ci powstał z myślą o dużych biurach. Wyposażony jest w system zapobiegający przeciążeniu niszczarki (100% Jam Proof). Jednorazowo jest w stanie zniszczyć 28-30 kartek i automatycznie rozpoznaje, gdy do niszczarki włoży się za dużo kartek. Tnie na ścinki 4 x 30 mm, może też niszczyć karty kredytowe i płyty CD/DVD. Kosz ma pojemność 121 litrów. Model ten ma funkcję oszczędzania energii Energy Savings System, która wyłącza urządzenie po 2 minutach od zakończenia niszczenia. Gwarancja na noże tnące wynosi aż 20 lat!

Dla małych lub mikroprzedsiębiorstw albo do użytku domowego dobrym wyborem może być niewielki model 62 MC, który jednorazowo zniszczy 10 kartek na ścinki 3 x 10 mm i ma kosz o pojemności 19 litrów. Jego obudowa jest na kółkach, dzięki czemu urządzenie można łatwo przemieszczać. Gwarancja na noże tnące wynosi 5 lat. Urządzenie choć niewielkie pozwala na niszczenie dokumentów ze zszywkami oraz kart kredytowych.

Niszczarki marki Kobra

Z oferty Segato.pl warto zwrócić uwagę na modele Kobra. To także ścisła czołówka sprzętu biurowego. Charakteryzują się wysokim stopniem tajności, czyli niszczą dokumenty na małe kawałeczki. Nawet te najmniejsze modele, jak choćby C1, która tnie na paseczki 3,5 na 4 mm. Takie urządzenie, które sprawdzi się w domu albo niewielkim biurze, ma możliwość niszczenia kart plastikowych, dokumentów ze zszywkami, spinaczami. W koszu zmieści się 18 litrów ścinków. Niszczarka nie pobiera mocy w funkcji stand-by i jest zabezpieczona przed przegrzaniem. Może pracować nawet 24 godz. na dobę. Ma automatyczne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

Do dużych biur można wybrać wysokiej klasy model CC2 TS ES. Tnie dokumenty na malutkie ścinki, 1,9 x 15 mm. Jednorazowo może zniszczyć 19 kartek. Doskonale sprawdza się przy niszczeniu płyt CD/DVD, kart plastikowych, zszywek i małych spinaczy. W koszu zmieści się aż 135 litrów ścinków. Dzięki systemowi Energy Smart nie zużywa mocy w funkcji stand-by. Ma wielofunkcyjny, prosty w obsłudze panel dotykowy oraz system Electronic Power Control, wskazujący wydajność niszczenia w danym momencie.

Dlaczego Segato.pl?

Dzięki odwiedzinom w sklepie https://segato.pl/ niszczarki, każdy znajdzie niszczarkę idealnie pasującą do jego biura, zarówno pod kątem wydajności, funkcji, jak i ceny. Poza tym oferta sklepu obejmuje również bogaty asortyment akcesoriów do niszczarek, więc za jednym zamachem możemy załatwić również zakup dodatkowych produktów potrzebnych do tych urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here