poniedziałek, Czerwiec 26, 2017

Jak dobrze ubezpieczyć mieszkanie?

0

Rozważasz zakup mieszkania lub jesteś już po podpisaniu umowy? Co dalej? Wykończenie, remont, przeprowadzka? Wszystkie te etapy są niezwykle angażujące, ale warto pomyśleć o jeszcze jednej kwestii, aby Twoje wysiłki nie poszły na marne – zastanów się, jak ubezpieczyć mieszkanie. Sprawdź, jaki zakres i okres ubezpieczenia możesz wybrać, oraz co może się stać, jeśli nie ubezpieczysz własnego „M”.

Segato.pl – tu znajdziesz markowe niszczarki

0

Odpowiednie zabezpieczenie danych osobowych jest obowiązkiem firm. Podobnie niszczenie dokumentów, które są już do niczego niepotrzebne. Żeby wypełnić zalecenia Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości niszczarki do dokumentów. Markowe urządzenia można znaleźć w sklepie Segato.pl.

Przy wyborze niszczarki należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim zaś to, ile w biurze jest osób, które będą korzystać z takiego urządzenia. Na tej podstawie trzeba wybrać niszczarkę o wydajności pasującej do potrzeb konkretnego biura. Są bowiem modele, które przeznaczone są dla małych firm, jak i potężne urządzenia dla wielkich korporacji. Najlepsze produkowane są przez firmy, które prezentujemy poniżej, a których modele znajdują się w ofercie Segato.pl.

Niszczarki marki Fellowes

Te urządzenia to mercedesy wśród niszczarek. Produkty marki Fellowes uznaje się za jedne z najmocniejszych na rynku. Przykładowo, model Fellowes 425 Ci powstał z myślą o dużych biurach. Wyposażony jest w system zapobiegający przeciążeniu niszczarki (100% Jam Proof). Jednorazowo jest w stanie zniszczyć 28-30 kartek i automatycznie rozpoznaje, gdy do niszczarki włoży się za dużo kartek. Tnie na ścinki 4 x 30 mm, może też niszczyć karty kredytowe i płyty CD/DVD. Kosz ma pojemność 121 litrów. Model ten ma funkcję oszczędzania energii Energy Savings System, która wyłącza urządzenie po 2 minutach od zakończenia niszczenia. Gwarancja na noże tnące wynosi aż 20 lat!

Dla małych lub mikroprzedsiębiorstw albo do użytku domowego dobrym wyborem może być niewielki model 62 MC, który jednorazowo zniszczy 10 kartek na ścinki 3 x 10 mm i ma kosz o pojemności 19 litrów. Jego obudowa jest na kółkach, dzięki czemu urządzenie można łatwo przemieszczać. Gwarancja na noże tnące wynosi 5 lat. Urządzenie choć niewielkie pozwala na niszczenie dokumentów ze zszywkami oraz kart kredytowych.

Niszczarki marki Kobra

Z oferty Segato.pl warto zwrócić uwagę na modele Kobra. To także ścisła czołówka sprzętu biurowego. Charakteryzują się wysokim stopniem tajności, czyli niszczą dokumenty na małe kawałeczki. Nawet te najmniejsze modele, jak choćby C1, która tnie na paseczki 3,5 na 4 mm. Takie urządzenie, które sprawdzi się w domu albo niewielkim biurze, ma możliwość niszczenia kart plastikowych, dokumentów ze zszywkami, spinaczami. W koszu zmieści się 18 litrów ścinków. Niszczarka nie pobiera mocy w funkcji stand-by i jest zabezpieczona przed przegrzaniem. Może pracować nawet 24 godz. na dobę. Ma automatyczne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

Do dużych biur można wybrać wysokiej klasy model CC2 TS ES. Tnie dokumenty na malutkie ścinki, 1,9 x 15 mm. Jednorazowo może zniszczyć 19 kartek. Doskonale sprawdza się przy niszczeniu płyt CD/DVD, kart plastikowych, zszywek i małych spinaczy. W koszu zmieści się aż 135 litrów ścinków. Dzięki systemowi Energy Smart nie zużywa mocy w funkcji stand-by. Ma wielofunkcyjny, prosty w obsłudze panel dotykowy oraz system Electronic Power Control, wskazujący wydajność niszczenia w danym momencie.

Dlaczego Segato.pl?

Dzięki odwiedzinom w sklepie https://segato.pl/ niszczarki, każdy znajdzie niszczarkę idealnie pasującą do jego biura, zarówno pod kątem wydajności, funkcji, jak i ceny. Poza tym oferta sklepu obejmuje również bogaty asortyment akcesoriów do niszczarek, więc za jednym zamachem możemy załatwić również zakup dodatkowych produktów potrzebnych do tych urządzeń.

Poznaj najważniejsze rodzaje gwarancji bankowych i dowiedz się, kto może z nich skorzystać

0

Gwarancja bankowa jest jedną z najbardziej popularnych i najbezpieczniejszych form zabezpieczania transakcji. Dzięki niej nie tylko ochronisz interesy firmy przed nieuczciwymi kontrahentami, ale również podkreślisz jej wiarygodność i prestiż. Omawiamy najważniejsze rodzaje gwarancji bankowych i podpowiadamy, kto może z nich skorzystać.

Jaki system płatności warto rozważyć podczas prowadzenia sklepu internetowego?

0
Jaki system płatności warto rozważyć podczas prowadzenia sklepu internetowego?

Zaczynając prowadzić w internecie jakąkolwiek witrynę, która będzie miała na celu sprzedawanie jakiegoś produktu, powinieneś na samym początku pomyśleć także o systemie płatności. W dzisiejszych czasach jest to bardzo rozwinięte i ważne jest, byś na swojej stronie proponował bardzo dużo możliwości, dla wygody Twoich klientów.

Jak działają fundusze absolutnej stopy zwrotu? Jak w nie inwestować? Od czego zacząć? Poradnik dla początkujących

0
Jak działają fundusze absolutnej stopy zwrotu? Jak w nie inwestować? Od czego zacząć? Poradnik dla początkujących

Zarabianie w każdych warunkach, bez względu na koniunkturę panującą na rynkach finansowych. Takie wymagania dotyczące inwestowania nie muszą być marzeniem. Wystarczy wybrać odpowiedni fundusz absolutnej stopy zwrotu.

Jak osiągnąć ekonomiczny sukces firmy za pomocą komunikacji wizualnej?

0
Jak osiągnąć ekonomiczny sukces firmy za pomocą komunikacji wizualnej?

Prowadzisz firmę? Czy wiesz, że jej rozpoznawalność w dużej mierze zależy od poczynionych przez ciebie nakładów na reklamę? Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w komunikację wizualną.

Jak wybierać narzędzia – gwoździarki pneumatyczne

0
Jak wybierać narzędzia - gwoździarki pneumatyczne

Gwoździarki stanowią nieodzowny element wyposażenia wielu firm. Mowa tu między innymi o zakładach produkcyjnych, przemysłowych, dekarskich czy warsztatach samochodowych. Zanim jednak przejdziemy do konkretów podpowiemy, że producenci dają nam dzisiaj liczne możliwości jeśli chodzi o wybór gwoździarek. W ich asortymencie bowiem znajdują się zarówno gwoździarki pneumatyczne, jak i gazowe. Które z nich stanowią lepszy wybór? Czy wybór odpowiedniego urządzenia może być prosty?

Producenci wciąż dwoją się i troją, aby stosowanymi w produkcji gwoździarek technologiami zaspokoić potrzeby wymagających klientów. W szerokim asortymencie znajdziemy najróżniejsze modele, które różnią się od siebie między innymi:

  • wagą – najlżejsze gwoździarki pneumatyczne ważą nawet kilogram, podczas gdy najcięższe dosięgają nawet do 8 kilogramów!
  • ceną – zróżnicowanie kosztów jest tak duże, że nie sposób przedstawić nawet żadnych orientacyjnych widełek. Oczywiście, można znaleźć gwoździaki za pięćdziesiąt złotych, ale są też takie, które osiągają cenę kilkuset złotych i to zdecydowanie one są znacznie lepszym rozwiązaniem dla wymagającego klienta
  • sposób zasilania gwoździarki – do wyboru mamy gwoździarki zasilanej energią elektryczną lub akumulatorami – w obydwu przypadkach znajdziemy plusy oraz minusy, dlatego tutaj wybór jest ściśle uzależniony od indywidualnych potrzeb nabywcy.

Do czego mogą być stosowane gwoździarki pneumatyczne?

Jak już wspomnieliśmy urządzenia te stanowią podstawowy element wyposażenia wielu współczesnych firm. Sięgają po nie na przykład dekarze. W wyniku pracy jaką wykonują powinni zaopatrywać się w najlepsze jakościowo urządzenia. Wśród licznych propozycji modeli można znaleźć na przykład takie, które mieszczą w sobie nawet 400 gwoździ. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób pracujących w trudnych warunkach, gdzie ciągłe uzupełnianie zapasów byłoby niemożliwe.

Jak skonstruowane są gwoździarki?

Choć różnorodność modeli jest ogromna to bazowa konstrukcja większości jest bardzo podobna. Gwoździarki pneumatyczne opierają się na konstrukcji taśmowej lub bębenkowej. W każdej znajduje się wierzchołek urządzenia oraz wylot powietrza oraz wygodny uchwyt.

Poszczególne modele urządzeń mogą być również dedykowane bezpośrednio do prac dekarskich, prac budowlanych przy betonie, do kładzenia wykładzin, listew przypodłogowych i wielu innych.

Kupując gwoździarkę warto dostosowywać ją do swoich potrzeb, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że taka możliwość istnieje. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zaleca się również konsultację ze specjalistą lub przynajmniej sprzedawcą w sklepie, który na podstawie opinii dotychczasowych klientów będzie wiedział, które modele cieszą się największą popularnością.

5 wskazówek, które pomogą ci zaaranżować biuro

0
5 wskazówek, które pomogą ci zaaranżować biuro

Aranżujesz biuro? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz wskazówek, które wskażą ci odpowiedni kierunek? W tym artykule znajdziesz porady, które zwrócą twoją uwagę na najważniejsze kwestie związane z wyposażeniem przestrzeni biurowej.

Planujesz długofalowe oszczędzanie? Poznaj 5 zalet korzystania z konta oszczędnościowego

0
Planujesz długofalowe oszczędzanie? Poznaj 5 zalet korzystania z konta oszczędnościowego

Konto oszczędnościowego to doskonały sposób na długofalowe pomnażanie oszczędności. Gromadząc środki na rachunku oszczędnościowym będziesz mógł skorzystać z nich w każdym momencie, bez ryzyka utraty odsetek. Twój kapitał będzie bezpieczny, a wysokość zysków – łatwa do określenia.

Leasing samochodu – sprawdź, czym się kierować przy wyborze używanego auta

0
Leasing samochodu – sprawdź, czym się kierować przy wyborze używanego auta

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na leasing samochodu. Atrakcyjna forma finansowania związana z wieloma korzyściami podatkowymi pozwala wziąć w użytkowanie nie tylko pojazdy nowe, ale i używane. Jeśli rozważasz tę drugą opcję, sprawdź, czym się kierować. Przydatny do obliczeń może okazać się kalkulator leasingu.