Do czego służy masowa wysyłka SMS

Zapewne wiele razy zdarzyło ci się zapisać na listę odbiorców newslettera danej marki. Jednak zazwyczaj w natłoku codziennych zajęć nie mamy czasu, aby regularnie sprawdzać skrzynkę mailową. Zupełnie inaczej wygląda natomiast kwestia wiadomości, które możemy błyskawicznie odczytać w naszych smartfonach.

Cele masowej wysyłki SMS

Masowa wysyłka SMS to narzędzie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców, zachęconych jego deklarowaną skutecznością. W końcu kto z nas nie sięga po telefon, gdy tylko usłyszy dźwięk otrzymanej wiadomości?

Masowa wysyłka SMS to innowacyjny sposób komunikacji z klientem, który niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla odbiorcy, jak i właściciela firmy. Dzięki komunikatom uzyskasz nie tylko najświeższe informacje marketingowe, ale także te dotyczące twojego bezpieczeństwa i wydarzeń, w których planujesz wziąć udział.

Korzystając z platformy mProfi do masowej wysyłki SMS jako przedsiębiorca, zyskujesz natomiast kreator wiadomości i dostęp do wszelkich statystyk, związanych z interakcjami twoich odbiorców. Dzięki temu z narzędzia mogą korzystać nie tylko specjaliści ds. marketingu, obsługi klienta czy social mediów. Wiadomość może wygenerować każdy.

Masowa wysyłka SMS w biznesie

Czego mogą dotyczyć wysyłane przez ciebie wiadomości?

  1. Kampanii marketingowych, które obecnie prowadzisz.
  2. Planowanych wyprzedaży sezonowych i nowych kolekcji produktów.
  3. Możliwości śledzenia zamówień klientów.
  4. Potwierdzenia wizyt lekarskich i terminów poszczególnych wydarzeń.
  5. Ostrzeżeń i zdarzeń ważnych dla mieszkańców danego regionu.

Jak widzisz, zastosowania masowej wysyłki SMS za pośrednictwem platformy mProfi są naprawdę różnorodne. To z kolei oznacza, że z narzędzia mogą korzystać przedstawiciele wielu branż: marketingowcy, szkoleniowcy, kierownicy, dyrektorzy, pracownicy działu administracji, właściciele sieci sklepów lub lokali gastronomicznych i inni.

Jak to zrobić?

Aby rozpocząć działalność opartą na platformie mProfi, aktywuj swoje konto i odkrywaj jego możliwości. Po zalogowaniu możesz przygotować SMS o dowolnej treści, dostosowanej do potrzeb twojego biznesu. Zaplanuj termin jej dostarczenia do klientów i obserwuj, jak ich baza się powiększa!

Co jeszcze możesz osiągnąć dzięki mProfi?

Masowa wysyłka SMS to tylko jedna z usług oferowanych na platformie. Za jej pośrednictwem możliwe jest także:

  • przygotowanie spersonalizowanej aplikacji mobilnej dla twojej firmy,
  • komunikowanie się z klientami za pomocą bramki SMS,
  • przygotowanie mailingu z użyciem kreatora,
  • rozwijanie działań marketingowych, w tym marketingu mobilnego.

Dlaczego warto skorzystać z masowej wysyłki SMS?

Współcześnie na wszystko brakuje nam czasu. Jako prezes firmy z pewnością nie powinieneś zatem tracić go na ręczne formułowanie treści dla swoich odbiorców. Innowacyjny kreator znacznie usprawni proces twojej komunikacji z klientem, a na dodatek umożliwi mu przesłanie do ciebie informacji zwrotnej. Wiadomości możesz przygotować w wygodny sposób, korzystając z komputera. Używaj gotowych szablonów i zwiększ konkurencyjność swojej firmy, podnosząc jej poziom innowacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here