Pracujesz za granicą

Skorzystaj z pomocy doradców podatkowych Holandia.org, którzy pomogą Ci w rozliczeniu podatku, np. z Niemiec i Holandii. W szybki sposób uzyskasz zwrot podatku, który może nawet wynieść 1200 euro. Zwrot podatku z zagranicy jest możliwy, jeśli podejmowałeś legalną pracę, a Twój pracodawca odprowadzał składkę na rzecz podatku dochodowego. Procedura jest dla Ciebie skomplikowana? Napisz lub zadzwoń do biura podatkowego Holandia.or i rozlicz bezproblemowo zeznanie podatkowe. To jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zwrot podatku z Niemiec nawet w 6 tygodni. Skorzystaj z usług Holandia.org

Finanzamt, czyli niemiecki urząd skarbowy, w myśl przepisów zobowiązuje podatników do złożenia zeznania podatkowego. Dotyczy to osób, które pracowały legalnie na terenie tego kraju, a ich dochód przekroczył kwotę 10700 euro. Kogo jeszcze? Osoby mające więcej niż jednego pracodawcę oraz emerytów i rencistów. Wszystkie te grupy mają czas do 31 maja bieżącego roku podatkowego na wysłanie dokumentów. Nie wolno zwlekać i przekraczać wyznaczonej daty. Finanzamt przewiduje kary finansowe za niedopełnienie obowiązku podatkowego. A ile czeka się na zwrot podatku? Szacunkowo jest to 6 tygodni, a średnia kwota zwrotu wynosi nawet 1200 euro. Więcej o rozliczeniu podatku z Niemiec dowiesz się na https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/

Dochody z Holandii a rozliczenie w Polsce. Tylko z biurem podatkowym

Zwrot podatku Holandia na polskie konto nawet w 3 miesiące. Nawet jeśli w kraju tulipanów przebywałeś kilka miesięcy, należy Ci się zwrot podatku. Każdy, kto podejmował się legalnej pracy, ma obowiązek złożenia zeznania podatkowego do Belastingdienst, czyli holenderskiego urzędu skarbowego. Wniosek przygotowuje się na podstawie karty podatkowej – Jaaropgave, która zawiera spis wynagrodzenia z całego roku podatkowego. Dodatkowo, Polacy mogą starać się o wyższą kwotę zwrotu, za sprawą ulg podatkowych. To na przykład ulga rozłąkowa oraz ulga na dziecko. 

Im szybciej zostanie dostarczy komplet dokumentów do urzędu, tym krótszy będzie czas zwrotu podatku z Holandii. Jeśli podatnik wyśle deklaracje do ostatniego dnia marca, pieniądze na konto otrzyma pod koniec czerwca. Inna sytuacja dotyczy spóźnialskich. W ich przypadku mogą oni spodziewać się zwrotu od 6 miesięcy do nawet 3 lat.

Skontaktuj się z doradcą podatkowym Holandia.org i rozlicz swój podatek razem z biurem podatkowym. Szybko, łatwo i bezpiecznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here