Prowadząc dużą firmę z branży spożywczej i posiadając kilka magazynów, musisz stale kontrolować ich stan, uzupełniać braki, planować dostawy, sprawdzać jakość produktów i ich termin przydatności do spożycia. Zajmuje to wiele czasu, dlatego powinieneś wykorzystać nowoczesne oprogramowanie do zarządzania magazynem.

Jakie wybrać?

Oprogramowanie do zarządzania magazynem przede wszystkim powinno odpowiadać na potrzebę dobrej kategoryzacji produktów i odpowiedniego postawienia i rozmieszczenia ich na półkach, według strefy przyjęć i strefy wydań. Pozwoli Ci to usprawnić przygotowywanie towarów do wysyłki, zwłaszcza, że każdy możesz odpowiednio oznakować, dzięki edytorowi etykiet w programie magazynowym. Takie rozwiązanie znajdziesz w intuicyjnym oprogramowaniu lomag. Dzięki użyciu kolektorów danych masz możliwość przeniesienia do systemu wszystkich towarów i zapamiętania ich lokalizacji.

Oprogramowanie lomag działa zarówno na komputerach osobistych w firmie, jak i systemie Android, dzięki czemu możesz zarządzać magazynami także z poziomu swojej komórki. Jeśli obawiasz się o to, że nie zauważysz braku jakiegoś towaru w magazynie, koniecznie skorzystaj z oprogramowania, które pozwoli Ci ustawić alarm dla brakujących towarów. Monitorujesz na bieżąco magazyny i możesz dzięki oprogramowaniu wspomóc pracę magazynierów, którzy mogą naklejać etykiety z kodami na wszystkie towary, a dzięki temu przyspieszyć proces pakowania produktów do klientów, bez ryzyka pomyłki zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here