Skoncentruj się na zdrowiu, a nie na wadze. Nie próbuj uderzyć w określoną liczbę w skali lub dopasować się do tego, co uważasz za idealny rozmiar spodni. To nie jest zdrowe lub realistyczne. Dobrze jest chcieć schudnąć, ale skupić się na zdrowiu, a nie na wyglądzie. Staraj się strzelać na wagę i kondycję, na przykład, jeśli czujesz się dobrze, wchodząc na kilka stopni schodów. Osiągnij ciężar, w którym czujesz się energiczny i szczęśliwy. Nie martw się o coś w przeszłości.

Uświadom sobie, że zdrowy poziom wagi zależy od Ciebie. Każde ciało jest inne. Niektórzy ludzie mogą być zupełnie zdrowi i mają kształt i wciąż mają dużo wyściółki. Jeśli twoje stawy nie są zestresowane, Twoja praca krwi wygląda dobrze, a twoje płuca i serce chętnie pompują, prawdopodobnie jesteś w porządku. Dobrze się spać. Ma to kluczowe znaczenie, jak oglądać to, co jesz.
Nie jedź ekstremalnych diety. Może to prowadzić do przejadania się. Nie spychaj się, aby stracić zbyt dużo wagi. Pamiętaj: twoje ciało potrzebuje trochę tłuszczu, aby być zdrowym. To wlasnie gdzie przechowywac dodatkowe odżywki na deszczowy dzień, mimo wszystko!

http://www.pasazmamy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here