Ceny nieruchomości we Wrocławiu nie należą do najniższych, ale i tak za zamieszkanie w stolicy Dolnego Śląska zapłacimy znacznie mniej niż w Warszawie, Krakowie czy w Gdańsku. Jak obecnie prezentują się średnie ceny nieruchomości we Wrocławiu?

Ostatnie miesiące nie przyniosły dużej zmiany na rynku mieszkaniowym, ale poprzednie podwyżki cen nadal obowiązują. Jeśli chcemy zdecydować się na zakupienie własnego „M”, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem z własnej kieszeni albo z koniecznością uzyskania dobrego kredytu mieszkaniowego.

Osoby, które chciałyby zakupić mieszkanie we Wrocławiu, muszą obecnie zapłacić średnio 6488 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości na rynku pierwotnym i około 6661 złotych za metr kwadratowy na rynku wtórnym. W przypadku mniejszych mieszkań mających metraż poniżej 40 metrów kwadratowych ceny dochodzą nawet do 7300 złotych za metr kwadratowy – mniej z kolei zapłacimy za większą nieruchomość, która ma powyżej 60 metrów kwadratowych. W związku z tym kawalerka we Wrocławiu możesz kosztować nas nawet około 250 tysięcy złotych.

Nieco mniej zapłacimy za nieruchomości zlokalizowane na obrzeżach miasta, a także w okolicznych miejscowościach, niemniej jednak pojawia się wtedy problem z dłuższym dojazdem do centrum. Jeśli poszukiwany jest godny zaufania deweloper, to Wrocław ma wiele ofert do wyboru. Realizowane tutaj inwestycje mieszkaniowe to szeroki wybór dla osób poszukujących dla siebie dobrego miejsca do zamieszkania, a także pomysłu na inwestycję. Zapotrzebowanie na mieszkania przeznaczone na wynajem stale jest bardzo wysokie, dlatego kupno lokalu w tym właśnie celu jest przyszłościowym posunięciem. Sporo propozycji znajdziemy m.in. na http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/

Z aktualnymi ofertami nieruchomości we Wrocławiu można zapoznać się już teraz – są zaprezentowane na stronach internetowych deweloperów, a także znajdziemy je na portalach ogłoszeniowych. Warto się spieszyć – najlepsze oferty szybko znikają z rynku. Dotyczy to w szczególności nieruchomości o mniejszym metrażu, które cieszą się największym powodzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here