Najlepsze biuro księgowe w Poznaniu

Na stronie internetowej bilans.poznan.pl znalazłam biuro księgowe Poznań. Okazało się, że jest to bardzo przyjazne i rzetelne biuro wychodzące naprzeciw potrzebom klienta.

Biuro specjalizuje się w usługach księgowych. Klient już po pierwszym spotkaniu wychodzi zadowolony, ponieważ otrzymuje fachową poradę aby mogła prawidłowo funkcjonować jego firma. Oferują również rozliczenie dotacji z Unii Europejskiej jak i z Urzędu Pracy oraz pomoc w dopełnianiu formalności dotyczących kredytu i leasingu. Doświadczeni specjaliści zajmują się zakładaniem spółek w KRS, przekształcaniem spółek, dokumentacją cen transferowanych, audytem podatkowym oraz rozliczaniem w systemie MOSS. Usługi księgowe świadczone są fachowo i  profesjonalnie niezależnie od rodzaju firm zgłaszających się po pomoc. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, gdyż każda firma jest inna i ma różne potrzeby.

Biuro to istnieje od 1991 roku i przez te wszystkie lata zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów. Na potwierdzenie swojej najwyżej jakości świadczeń posiada certyfikat Ministerstwa Finansów. Pracownicy współpracują z klientami z wielu różnych branż, dzięki czemu lepiej rozumieją różne potrzeby firm. Doradzają jak rozliczyć się z fiskusem, prowadzą księgi przychodów i rozchodów, pomagają z obsługa kadrowo-płacową oraz prowadzą pełną księgowość. Biuro księgowe Poznań zajmuje się również pomocą w zakładaniu działalności gospodarczej, doradztwem, przygotowaniem sprawozdań do GUS, a nawet pomocą w sporządzaniu dokumentacji kredytowej i leasingowej. Utrzymują współpracę z doradcami do spraw funduszy Unii Europejskiej i kancelariami notarialnymi. Chyba dla każdego z nas księgowość to czarna magia dlatego korzystanie z usług księgowych jest konieczne. Dzięki temu biurowi można poczuć, że nasza firma jest bezpieczna, a wszystkie dokumenty dobrze wypełnione. Jeśli w naszej firmie pojawią się jakieś kłopoty związane z prowadzoną przez nas działalnością to specjaliści z tego biura pomogą kompleksowo rozwiązać wszelkie problemy. Od lat służą radą aby każdy w razie jakichkolwiek wątpliwości mógł poradzić się specjalistów. Na życzenie klienta zajmują się między innymi obliczaniem miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy oraz sporządzaniem i elektronicznym przesyłaniem deklaracji w podatkach dochodowych PIT, CIT, VAT. Dużym plusem jest to, że biuro angażuje się w uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych i reprezentuje swoich klientów w urzędach. W ofercie kancelarii znaleźć można również obsługę w zakresie płac i ZUS. Specjaliści oferują profesjonalne przygotowanie umów cywilnoprawnych jak i aneksów do nich oraz szczegółową analizę zawartych już umów pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa. W zakresie swojej działalności biuro profesjonalnie doradza, pomaga i sprawuje opiekę w zakresie rozliczania składek ZUS zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców jak i większych firm. Biuro specjalizuje się również w zakresie cen transferowych, ponieważ zrozumienie skomplikowanych aktów prawnych może sprawić problemy osobom prowadzącym własną fimrę.

Biuro księgowe Poznań wychodząc naprzeciw młodym przedsiębiorcom organizuje szkolenia adresowane do osób planujących założenie własnej firmy oraz osób, które już stawiają pierwsze kroki w biznesie. Biuro rachunkowe tworzą specjaliści posiadający nie tylko odpowiednie kwalifikacje ale i wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu oferują profesjonalną i sprawną obsługę uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Każdy klient posiada własnego opiekuna, dzięki czemu ułatwiony jest szybki kontakt i rozwiązywanie problemów odbywa się na bieżąco. Działają przede wszystkim na terenie Poznania ale są zainteresowani współpracą na terenie całej Polski, a nawet zza granicy. Współpraca z takim biurem to czysta przyjemność, komfort i wygoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here