Samsung Galaxy Watch4 Classic

Marka Samsung wypuściła właśnie dwa modele nowych zegarków, czyli smartwach Galaxy Watch4 Classic oraz Galaxy Watch4. Model Classic charakteryzuje się mniej sportowym, a bardziej eleganckim designem. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nowoczesny zegarek Samsung Watch4 Classic?

Smartwatch Galaxy Watch4 Classic – nowe funkcje

Smartwatch Galaxy Watch4 Classic wyposażony jest w nowoczesny system operacyjny Wear OS powered by Samsung. Dzięki temu możliwe jest wyświetlanie na zegarku widżetów wszystkich aplikacji kompatybilnych z systemem Wear OS. Co więcej, Samsung Watch4 Classic umożliwia sprawne korzystanie ze zbliżeniowych płatności NFC za pośrednictwem Google Pay. To bardzo wygodna opcja, która nie wymaga wyciągania portfela z kieszeni w czasie płatności.

Smartwatch Galaxy Watch4 Classic oferuje również użytkownikom szereg opcji umożliwiających szczegółowe monitorowanie stanu zdrowiakondycji oraz aktywności fizycznej. Udoskonalona opcja śledzenia liczby kalorii spalonych w czasie treningu na podstawie tętna to innowacja, która powinna zainteresować wszystkie osoby uprawiające sport. Co więcej, Samsung Galaxy Watch4 Classic monitoruje jakość snu, a nawet saturację krwi w czasie nocnego wypoczynku. Nowy Samsung Watch4 Classic podobnie jak wcześniejsze modele pozwala również na kontrolowanie tętniczego ciśnienia krwi.

Samsung Galaxy Watch4 Classic – parametry techniczne

Nowoczesny smartwatch Galaxy Watch4 Classic charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Warto wspomnieć przede wszystkim o wysokiej jakości procesorze Exynos W920, który umożliwia płynne działanie w codziennych sytuacjach. Ponadto najnowszy smartwatch Galaxy Watch4 Classic dysponuje też 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci.

Samsung Watch4 Classic wyposażony jest w wyświetlacz Super AMOLED, który zapewnia wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Dzięki temu wszystkie informacje, które pojawiają się na ekranie zegarka, są w pełni czytelne. Nowoczesne smartwatche marki Samsung są zaopatrzone również w pojemną baterię, która umożliwia długotrwałe korzystanie z zegarka bez konieczności ładowania urządzenia.

Zegarek Galaxy Watch4 Classic – czy warto się na niego skusić?

Smartwatch Galaxy Watch4 Classic jest doskonałym wyborem dla wszystkich aktywnych fizycznie osób, którym zależy na monitorowaniu aktywności fizycznej i liczby spalonych kalorii. Co więcej, umożliwia on również śledzenie na bieżąco postępów dzięki opcji analizy składu ciała. Samsung Galaxy Watch4 Classic to także odpowiednia opcja dla każdego, komu zależy na ciągłym monitorowaniu stanu zdrowiakondycji organizmu, co dają funkcje takie jak mierzenie saturacji czy ciśnienia krwi.

Zegarek Samsung Watch4 Classic, dzięki kompatybilności z licznymi aplikacjami mobilnymi, jest również świetnym wyborem dla wszystkich fanów nowinek technologicznych. Co więcej, jego klasyczny, elegancki design sprawia, że stanowi idealną alternatywę dla klasycznego zegarka również dla osób, które są sceptycznie nastawione do sportowych smartwatchy. Samsung Galaxy Watch4 Classic należy do kategorii zegarków uniwersalnych, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here