Wymarzony tort dla Twojego dziecka

0
722

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, zatem zastanawiasz się jak uszczęśliwić swoją pociechę najlepiej jak potrafisz. Wymarzony prezent – obowiązkowo. Jednak najważniejszym elementem każdej urodzinowej uroczystości jest niewątpliwie tort.
Niekiedy to właśnie tort może być już prezentem samym w sobie!

Dzieci wręcz uwielbiają opowiadać o szczegółach swojej wyjątkowej uroczystości, a główną wagę przywiązują do tortu, który jako jedyny element jest opatrzony płonącymi świeczkami przedstawiającymi ilość ukończonych przez malucha lat – z tego powodu tak zapada w pamięć, niekiedy nawet na całe życie.

Jaki tort wybrać?

Jeśli masz wątpliwości na jaki tort się zdecydować – warto skorzystać z pomocy specjalistów w dziedzinie tworzenia słodkości, takich jak na przykład Pracownia Artystyczna Sarzyński. Wybierz wśród pięknych, efektownych, kolorowych i przede wszystkim przepysznych propozycji wyjątkowych tortów urodzinowych dla dzieci! Twój maluch wręcz zaniemówi z wrażenia!

Na stronie https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci znajdziesz propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, różne motywy bajkowe, motywy z ulubionymi zwierzątkami oraz przede wszystkim – fenomenalne wizualne wrażenia różnych tortów, którymi dzieci będą wręcz zachwycone. Trzeba tylko dobrać odpowiedni tort wedle osobowości i zainteresowań solenizanta.

Dostępne motywy to między innymi:

– tort „Słodki” ozdobiony licznymi lizakami, lodami, słodkościami;
– tort „Gold” niebieski tort z przepięknym wrażeniem spływającej czekolady, ozdobiony licznymi smakołykami dobranymi kolorystycznie
– torty odzwierciedlające życzenia skierowane dla solenizanta – motyw miłości prezentowany w kształcie serc
– tort „Kotki” kojarzący się z nocnym niebem, w które spogląda para kociaków – dla dzieci kochających kotki jest to strzał w 10!
– torty przedstawiające motywy również innych zwierzątek: tukan, pszczółki, wiewiórki, biały zajączek, pieski, liski, sówki i wiele innych

Co ważne, cukiernia bazuje na najlepszej jakości składnikach i dodatkowo proponuje torty w wersjach bezglutenowych i wegańskich, kierując się zasadą, że każde dziecko powinno mieć swój wymarzony tort!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here