Zbliżający się nieuchronnie koniec roku to czas, kiedy większość firm przygotowuje się do tego, by podziękować swoim partnerom, kontrahentom, jak i pracownikom za całoroczną współpracę. Najczęściej wybieranym upominkiem są kalendarze lub notesy, które będą towarzyszyły swoim właścicielom w pracy, w nadchodzącym roku. Stanowią one nie tylko praktyczny, ale i elegancki prezent, na którym w łatwy sposób można zamieścić znaki firmowe.

Kalendarze – trendy na rok 2018

Producenci materiałów papierniczych za każdym razem zaskakują nowościami. Możemy zaobserwować pojawienie się nowych technik i elementów wzornictwa, ciekawe materiały czy też elementy sensoryczne. Jednym z wartych uwagi rozwiązań, które pojawiły się obecnie w kalendarzach jest lakier 3D, który daje efekt wypukłego reliefu. Kolejnym mocnym trendem jest personalizacja. Z pewnością pozwala ona stworzyć unikatowy i ciekawy produkt. I chodzi tutaj nie tylko o oprawę, elementy graficzne, ale o układ całego kalendarza, jaki może być dostosowany do charakteru pracy oraz zainteresowań odbiorcy. Obecnie istnieje możliwość zamieszczenia na wewnętrznych stronach kalendarza wielu różnych elementów tj.: QR kod, sentencje, hasła reklamowe, a także wiele innych.

Notesy reklamowe

Kolejną ciekawą formą upominku są notesy reklamowe. Mogą nam towarzyszyć podczas codziennej pracy, spotkań z klientami, konferencji, a także wielu innych okoliczności. Elegancka oprawa dostosowana do barw firmowych z pewnością podkreśli ich niepowtarzalny charakter. Nawet w dobie urządzeń elektronicznych (laptopów, tabletów), tego rodzaju prezent nadal świetnym rozwiązaniem. Każdy z nas ma bowiem potrzebę szybkiego zanotowania czegoś, odręcznego rozrysowania itp. Najbardziej funkcjonalne są formaty, które zmieszczą się do teczki czy też damskiej torebki.

Niezależnie od tego, w jaki sposób chcemy podziękować swoim pracownikom, czy też współpracownikom, kontrahentom, ważne aby zaplanować przygotowanie niespodzianki odpowiednio wcześniej. Październik oraz początek listopada to okres, w którym już warto pomyśleć o końcu roku, spotkaniach świątecznych czy też eventach noworocznych. Dobrze postawić na elegancję oraz minimalizm. Prezenty powinny mieć także charakter praktyczny oraz nawiązywać do wizerunku naszej firmy. Kalendarze oraz notesy reklamowe z pewnością są jednym z bardziej trafionych pomysłów, a jednocześnie dają ogromne pole, jeśli chodzi o kreację!

Dobrekalendarze.pl

ul. Porcelanowa 11c
40-246 Katowice
tel. 32 730 32 32

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here