Wakacyjna beztroska potrzebna jest każdemu. Chętnie więc korzystamy z letnich atrakcji i nie chcemy martwić się ilością pieniędzy na koncie. Jednak nawet na wakacjach mogą nas zaskoczyć nieprzewidziane wydatki.

 Warto się na nie przygotować – tylko jak? Z pomocą przychodzi pierwsza darmowa pożyczka. Co powinniśmy wiedziec na temat tego rodzaju oferty?

Korzystna oferta

Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z firmą pożyczkową, sprawdźmy, czy oferuje ona darmową pożyczkę dla nowych klientów. Wiele instytucji udzielających kredyty właśnie w ten sposób zachęca do korzystania ze swoich usług. Możemy więc skorzystać z całkowicie nieoprocentowanej pożyczki – zwrócimy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Jedynym warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania.

Pomocna dłoń

Każdy z nas wie, jak trudno czasami szybko zgromadzić potrzebną kwotę. Dlatego niektóre firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw potrzebom, oferując pierwszą pożyczkę na przyjaznych zasadach. Dzięki temu nie tylko poprawimy swoją sytuację finansową, ale też zyskamy pozytywną historię kredytową. Okaże się ona niezbędna w przypadku brania większych pożyczek, na przykład na kupno mieszkania.

Minimum formalności

Jedną z firm oferujących pierwszą darmową pożyczkę jest serwis Pożyczkomat.pl, który potrzebne formalności ograniczył do minimum. Wystarczy za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora określić wysokość pożyczki (dla pierwszej darmowej pożyczki maksymalna kwota wynosi  obecnie 1500 zł) oraz termin spłaty. Następnie wypełniamy wniosek i czekamy na decyzję. Odpowiedź otrzymamy drogą mailową lub SMS-ową, a pieniądze w ciągu kilkunastu minut znajdą się na naszym koncie.

Teraz spokojnie możemy korzystać z wakacji i cieszyć się każdym dniem – zapłacimy bowiem tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Bez ukrytych kosztów, prowizji i poświęcania połowy dnia na formalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here