Pożyczki na raty miesięczne czy tygodniowe? Sprawdź, co się opłaca!

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel, a bank nie chce Ci jej udzielić? Nic straconego. Na pomoc przychodzą pożyczki pozabankowe, które dostosowują swoje oferty do potrzeb Klienta. Solidny pożyczkodawca przejrzyście przedstawia warunki oferty, wyszczególniając przy tym wszystkie opłaty. Warto się z nimi dokładnie zapoznać przed podpisaniem umowy.

Pożyczka na raty miesięczne czy tygodniowe?

Jednym z najważniejszym aspektów zobowiązania finansowego jest forma jego spłaty. W przypadku szybkich pożyczek możesz zdecydować się na dwie możliwości oddania należności – są to raty miesięczne i tygodniowe. Które wybrać? Postaramy się pomóc!

Opcja A – spłacam co miesiąc

Raty miesięczne są przydatne wtedy, kiedy decydujemy się na pożyczenie większej kwoty pieniędzy, np. 15 000 zł czy 20 000 zł. Dłuższy okres kredytowania umożliwia łatwiejsze spłacenie zobowiązania przy korzystnym oprocentowaniu. Firmy pożyczkowe oferują różne okresy spłaty zaczynając od 6 miesięcy do nawet 48 miesięcy. Jednakże, jeśli chcemy zdecydować się na pożyczenie małej kwoty, np. 2000 zł, raty miesięczne mogą stać się naszą przysłowiową „kulą u nogi”, ponieważ wysokość rat jest dużo wyższa, a oprocentowanie wzrasta wprost proporcjonalnie do okresu kredytowania.

Opcja B – spłacam co tydzień

Potrzebna Ci gotówka na naprawę samochodu bądź drobny remont? Skorzystaj z oferty pożyczek z tygodniowymi ratami! Pożyczkodawcy oferują różne okresy kredytowania poczynając od 5 do nawet 130 tygodni. Oczywiście, im większy okres spłaty, tym mniejsze raty tygodniowe. Kredytowanie tego typu jest wygodne, gdyż kwoty do spłaty są bardzo niskie, co dotyczy także oprocentowania. Krótszy okres spłaty pozwala także na szybsze pozbycie się zobowiązania finansowego, co jest kolejnym plusem oferty “tygodniowej”.

Pożyczki w LoanMe – dostosuj okres spłaty do swoich potrzeb!

LoanMe oferuje pożyczki w wysokości od 800 zł do nawet 11.000 zł w okresie od 5 do 130 tygodni. W ofercie LoanMe znajduje się pożyczka osobista na dowolny cel, co oznacza, że nie musisz informować pożyczkodawcy o tym, na co wydasz pożyczone pieniądze. Firma oferuje również wariant „pożyczki za 0 zł” dla nowych Klientów. Jeśli pożyczysz od 800 zł do 6.000 zł i spłacisz zobowiązanie w 4 ratach w ciągu 30 dni  – LoanMe nie naliczy Ci żadnych odsetek ani prowizji! Spłacisz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Polecamy odwiedzić stronę pożyczkodawcy: https://loanme.pl/

Pamiętaj o najważniejszym!

Zanim zdecydujesz się na konkretną pożyczkę, pamiętaj o dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi zapisami umowy oraz regulaminu. Uważnie prześledź rankingi pożyczkodawców oraz opinie w Internecie, poznaj firmę i jej działania. Pamiętaj, aby nigdy nie brać pożyczki pod wpływem chwili lub emocji. Warto również rzetelnie ocenić swoje możliwości finansowe, aby w późniejszym czasie uniknąć spirali zadłużenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here