Quizy dla dzieci i nastolatków

Na pewno każdemu rodzicowi zależy na tym, by jego dziecko miało zapewnione optymalne warunki do rozwoju – w tym intelektualnego. Jednym z najlepszych sposobów na jego stymulację jest z całą pewnością sięgnięcie po zabawki edukacyjne. Znalezienie odpowiednich produktów tego typu na szczęście nie będzie trudne. Jednym z najlepszych wyborów w tej dziedzinie są z całą pewnością różnorodne quizy dla dzieci. Wybór jest naprawdę ogromny. Na potwierdzenie tych słów przygotowaliśmy listę czterech tytułów dla najmłodszych.

  1. Quizy dla dzieci: Magiczny Quiz. Zwierzęta
  2. Quizy dla dzieci: Granna: Gdzie raki zimują?
  3. Quizy dla dzieci: Colour Brain: Myśl kolorem!
  4. Quizy dla dzieci: What’s up? Kapitan Nauka

Quizy dla dzieci: Magiczny Quiz. Zwierzęta

To propozycja skierowana do rodziców dzieci powyżej siódmego roku życia. Producent rekomenduje, by w Magiczny Quiz grały dzieci od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Tak jak pozostałe tytuły z tej serii, grę cechuje innowacyjne rozwiązanie, polegające na użyciu farby wrażliwej na ciepło. Dzięki temu po potarciu każdej karty, barwnik staje się niewidoczny, a oczom malucha ukazuje się odpowiedź na zadane pytanie.

Quizy dla dzieci: Granna: Gdzie raki zimują?

To quiz stworzony z myślą o najmłodszych omnibusach. Premiuje bogatą wiedzę ogólną i zawiera różnorodne pytania przynależne do rozmaitych kategorii i dziedzin – na przykład literatury, geografii czy biologii. Każde opakowanie zawiera planszę, cztery figurki raków wraz z podstawkami, instrukcję oraz – co najważniejsze – zestaw 45 kart z wydrukowanymi pytaniami. Gra dostępna jest w wersji podróżnej, co oznacza, że bez przeszkód możecie zabrać ją na przykład na wakacyjny wyjazd. Kupicie ją na https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/pol_m_Gry-i-puzzle_Gry-edukacyjne-i-logiczne_Logiczne_Quizy-1017.html.

Quizy dla dzieci: Colour Brain: Myśl kolorem!

Ten tytuł to nie tylko wspaniała gra edukacyjna, ale też świetna, towarzyska rozrywka dla całej rodziny (choć nie tylko, bo doskonale sprawdzi się również na całkowicie „dorosłej”) imprezie. Na tle pozostałych tego typu propozycji wyróżnia się wyjątkowym konceptem, polegającym na odpowiedzi na zadane pytania za pomocą kolorowych kart.

Quizy dla dzieci: What’s up? Kapitan Nauka

O tym, jak ważna w dzisiejszych czasach jest nauka języków obcych, na pewno nie musimy nikomu przypominać. Warto zacząć ją tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Nastolatkom zaś pomoże w tym quiz What’s up? z serii Kapitan Nauka. Tytuł to doskonały wybór dla rodziców 15-latków i starszej młodzieży, która w przystępny sposób pozwala zapoznać się z kluczowymi zwrotami i wyrażeniami mowy Szekspira.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here