4 pomysły na urodziny dla dzieci w Gdyni

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Wcale nie musisz organizować kolejnej „domówki” czy wyjścia do restauracji serwującej fast food. Postaw na bardziej kreatywne rozwiązanie – imprezę, której zarówno solenizant, jak i jego goście na długo nie zapomną. Gdzie możesz zorganizować nietuzinkowe urodziny dla dzieci w Gdyni? Oto kilka podpowiedzi.

Pamiętaj, że aby wybrać idealne miejsce na dziecięce urodziny, warto wziąć pod uwagę:

  • wiek samego solenizanta – o ile większość atrakcji jest przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku, o tyle istnieją te przeznaczone dla określonej grupy wiekowej,
  • jego zainteresowania – zastanów się, czy urodziny powinny być bardziej „aktywne” i pozwolić się wyszumieć fizycznie, czy też mają być rozrywką pobudzającą kreatywność,
  • aktualne trendy – urodziny w modnym miejscu zostaną zapamiętane na dłużej.

A teraz kilka miejsc, w których możesz urządzić urodziny dla dzieci w Gdyni.

Aquapark

Zabawa w wodzie to rozrywka, którą nie pogardzi żadne dziecko – bez względu na wiek. W parku wodnym urodziny możesz zorganizować dla młodszego solenizanta (koniecznie pod okiem rodziców), jak i dla nieco starszej grupy. Aquapark w Gdyni to miejsce pełne atrakcji, m.in. z Zatoką Piratów dla najmłodszych. Możesz również pomyśleć o pobliskim aquaparku w Sopocie.

Urodziny w muzeum

Brzmi mało interesująco – zwłaszcza dla dziecka? Wbrew pozorom, Muzeum Miasta Gdyni może stać się wyjątkową przestrzenią do zabawy i odkrywania świata. Placówka oferuje kilka ciekawych programów animacyjnych, m.in. poświęconych podwodnemu światu, motoryzacji czy architekturze. Takie warsztaty mogą być ciekawym rozwiązaniem na urodziny dla ucznia podstawówki.

Park trampolin

Skakanie na trampolinie to świetna rozrywka – bezpieczna, a zarazem zapewniająca mnóstwo radości. Każdy skok wyzwala endorfiny, a śmiechu jest co niemiara. Z tej atrakcji możesz skorzystać również w Gdyni. Impreza urodzinowa odbędzie się pod okiem animatora, będzie na niej szansa na nauczenie się ciekawych akrobacji, a uczestnicy mogą liczyć na catering.

Warsztaty LEGO®

Klocki LEGO® znamy od ponad 60 lat. To zabawka wyjątkowa, która pobudza kreatywność, umiejętność logicznego myślenia, wyobraźnię przestrzenną, a także zdolności manualne. Układać mogą je już nawet kilkulatki, a zabawa… zdaje się nie mieć końca. Ale to nie wszystko. Tworzenie konstrukcji z LEGO® może dostarczać nie tylko rozrywkę, ale i zaspokajać dziecięcą ciekawość świata. Tak dzieje się podczas urodzin, których główną atrakcją są warsztaty z klockami LEGO®. Jak to działa? Bal maskowy (z maskami przygotowanymi z klocków!), zajęcia Akademi Jedi w klimatach Gwiezdnych Wojen, poznawanie tajników wschodnich sztuk walki w towarzystwie zestawów LEGO® NinjaGO, a może zajęcia wprowadzające w świat robotyki? Tematyka warsztatów, które na terenie Gdyni są organizowane przez Edukido, może być zróżnicowana. Jest dopasowana zarówno do zainteresowań uczestników, jak i ich wieku.

Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora, a towarzyszą im dodatkowe atrakcje.

Ciekawym pomysłem będą również urodziny w kinie czy w specjalnej sali zabaw. Poszukaj i znajdź miejsce idealne – tak, by urodziny Twojego dziecka były niezapomnianym przeżyciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here