Polski dostawca sprzętu do laboratoriów inżynierii lądowej

0
1322

Prowadzenie działalności gospodarczej we współczesnych czasach wiąże się często z koniecznością zakupu specjalistycznego sprzętu. Tak jest między innymi w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się budową i konstrukcją dróg. Wykorzystywane podczas budowy materiały powinny być wielokierunkowo przebadane i powinny odpowiadać międzynarodowym normom i specyfikacjom technicznym. Dlatego zakup sprzętu do laboratorium powinien odbywać się u sprawdzonego dostawcy, który nie tylko oferuje sprzęt najwyższej jakości, ale również sprawny serwis i profesjonalne doradztwo.

Sprzedaż sprzętu do laboratoriów inżynierii lądowej

Stojąc przed wyborem firmy dostarczającej sprzęt do laboratoriów inżynierii lądowej, nie powinniśmy decydować pochopnie. W tej branży bardzo istotne jest doświadczenie i renoma firmy. Biorąc pod uwagę te kryteria, niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą Viateco.

Jest to firma, która działa na polskim rynku już od 1991. W sprzedaży posiada wysokiej klasy urządzenia pochodzące od renomowanych producentów. W asortymencie znajduje się sprzęt służący do badania między innymi:

  • mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA), czyli penetrometr do badania penetracji asfaltu, duktylometr cyfrowy, ekstraktor automatyczny ultradźwiękowy, Ubijak Marshalla, zestaw próżniowy, granulator asfaltu, penetrometr do nawierzchni, mieszarka do masy bitumicznej, prasa żyratorowa, zespół chłodzący do ekstraktorów, piła precyzyjna, zagęszczarka, koleinomierz, urządzenie do badań niskotemperaturowych;
  • betonu – urządzenia do badania zawartości powietrza w betonie (porozymetr), wodoprzepuszczalności betonu, formy, mieszarki do betonu, stolik do badania rozpływu betonu, prasa wytrzymałościowa, wkładka DV 500, wilgotnościomierze, geolokalizatory, detektory zbrojenia, młotki, analizatory korozji;
  • metali, czyli sprzęt do badania twardości, grubości oraz wytrzymałości (twardościomierze, grubościomierze ultradźwiękowe, prasy uniwersalne);
  • oznakowania i farb, tj. oznakowania pionowego, poziomego oraz sprawdzania właściwości farb (na przykład: naczynia, aplikatory, wzorce, mierniki);
  • materiałów budowlanych;
  • innych materiałów niezbędnych w inżynierii lądowej (między innymi: zaprawy i cementu, kruszyw, papieru, skał).

W sprzedaży są także urządzenia dydaktyczne oraz sprzęt stosowany w meteorologii. Niektóre sprzęty są dostępne jako produkty używane.

Serwis urządzeń do laboratoriów inżynierii lądowej

Viateco to synonim niezawodnego serwisu sprzedawanych urządzeń. Firma posiada całą flotę samochodów, które są w pełni wyposażone w narzędzia serwisowe i części zamienne.

Każda zgłoszona awaria jest błyskawicznie naprawiana przez zespół wykwalifikowanych serwisantów. Przegląd i naprawa zakupionego sprzętu odbywa się w uzgodnionym z klientem miejscu oraz czasie.

Warto zwrócić uwagę, że dostawa zakupionego towaru odbywa się za pomocą samochodów Viateco. Wiąże się to zatem z najwyższym bezpieczeństwem dostawy.

Doradztwo na temat sprzętu do laboratoriów inżynierii lądowej

Niewątpliwie istotnym aspektem przy zakupie sprzętu do laboratorium inżynierii lądowej jest profesjonalne doradztwo. Pracownicy firmy Viateco posiadają zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę w zakresie sprzedawanych produktów. Oferują kompleksowe wsparcie podczas doboru sprzętu do potrzeb kupującego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here